1971’den bu yana kusursuz hizmet anlayışı.

Sara Dış Tic. Ltd. Şti

Sara Dış Tic. Ltd. Şti olarak plastik hammadde sektöründe 1971 yılından beri hizmet veriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda, Türkiye genelinde lojistik organizasyon ve depo yönetimi sağlıyoruz.

Ticaretin merkezi Tahtakale’den yola çıktığımız ve her geçen gün emin adımlarla ilerlediğimiz plastik hammadde işinde, 1998 yılından bu yana SARA DIŞ TİCARET firması olarak devam etmekteyiz.

PVC, E-PVC, PP, PS gibi hammaddelerin ithalatını gerçekleştirerek üretim ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Güçlü müşteri ilişkilerimiz, artan ürün skalamız ve kaliteli hizmetimiz ile sektördeki hedefimizi daima ilerletiyoruz.

Gayrimenkul alanında da yaptığımız güçlü yatırımlarla gerek şirketimize yönelik ek getiri sağlayıp gerekse istihdam alanında yenilikler yapma yolunda ilerlemekteyiz.

Yenilikçi ve verimli çözümler

Topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli bir yapı ile yaşam kalitesini ileriye taşımak için yüksek kalite standartlarına hammadde tedariğinde sektörün öncülüğünü üstleniyoruz.

Çözüm Ortaklarımız

Farklı niteliklerde hizmet veren ve sektöre öncülük eden uluslararası çözüm ortaklarımızla yüksek kalitede hammadde tedariği sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Sektöründe öncü olan uluslararası çözüm ortaklarımızla
orijinal hammadde tedariği sunuyoruz.