KURUMSAL

Tarihçemiz

Mesleğe 1975 yılında sektörün o dönemde beşiği sayılan tahtakalede faaliyete başlamıştır.
 
Firmamız Sara Grup çatısı altında kurulmuş olan şirketlerimizden biridir.
 
Firmamız 1998 yılında sektöre daha iyi ve daha hızlı cevap verebilmek için ithalat ve ihracaat kaynaklı dağıtım hedefi ile faaliyet göstermiştir.
 
Firmamız geçen seneler zarfında dünyanın saygın, üretici  ve tederakçileri ile köklü ilişkiler gelişmiştir. Firmamız müşterilerinin talep ve beklentileri doğrultusunda türkiye genelinde ki lojistik organizasyon ve depo yönetimi ile adeta kapıdan kapıya dağıtım gerçekleştirmektedir.  
 
 
Firmamız plastik hammadde sektöründe özellikle E-PVC   -PP-PS gibi mallarında birebir ithalatını yaparak müşterilerimizin talebine doğrudan cevap vermektedir.
 
Firmamız ana faaliyet konusu dış ticaret ile kuruluşundan bu yana yüksek cirolu ihracatlarla büyük işlere imza atmış ve her geçen gün daha da büyüyen bir şirkettir.
 
Firmamız plastik hammadde  işi dışında , konut inşaatı , sanayi binası yapımı  ve arsa proje geliştirme işleri ile alakalı gayrimenkul sektöründe kaliteli işlere imza atmış ve çalışmalara devam 
etmektedir.
 
Firmamız eğitimli ve deneyimli çalışanları ile birlikte müşterilerinin tatminini sağlamayı ve evrensel kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak büyümeyi amaçlar. temel çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyeti kavramına odaklanmıştır. müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilere kalite ve istikrarla cevap vermek ilk önceliğimizdir